Jsme skupina lidí z Brna, převážně z městské části Medlánek, popř. Řečkovic, kteří chtějí dělat něco pro druhé a s druhými lidmi.

Většina z nás jsou křesťané. Věříme živému Bohu, který nesedí někde schovaný za mraky ani není zanesený nánosem mnoha staletí. Jsme těmi, kteří touží po tom, aby Bůh zasahoval do života každého z nás nejen jednou týdně během společné bohoslužby, ale pořád. Pokud je na nás něco dobrého a pokud se nám někdy něco dobrého povedlo, vděčíme za to právě Pánu Bohu.

Většina z organizátorů našich aktivit jsou členy Sboru Bratrské jednoty baptistů v Brně. Tato církev sídlí na Smetanově 20 (www.baptistebrno.cz) a patří mezi státem uznané církve, které působí v České republice (viz www.cirkve.cz).

Kromě toho máme mezi sebou i členy dalších církví a dále lidi, kteří sice nejsou křesťany, ale rádi se přidají k tomu, co považují za smysluplné.

Nejrůznější akce, které pořádáme, mají být možností pro všechny účastníky, aby byli spolu a aby společně něco prožili. A také proto, aby pomohly lidem na cestě k Bohu.

Jsme otevřené společenství. Na naše akce se může přijít podívat kdokoli. Maminky na mateřské, tátové s dětmi, nebo celé rodiny. Stejně tak jednotlivci, ať jsou jakéhokoli věku.

Klidně přijďte taky, rádi Vás uvidíme.