Telocvicna 2017 letak

Zahájení 2. října 2020

Maminky mají pořád něco. Kluby, cvičení, speciálně zaměřené akce. Jen my chlapi nemáme nic. Kdyby někdo přišel na aerobic, tak by si asi všichni kolem ťukali na čelo. A kdyby přišel jen tak na nějaký sportovní trénink, tak by ho nevzali, protože není dostatečně vrcholově výkonný....

 

Přesto všechno se chceme hýbat a užít si spolu trochu pohybu. Když se někde nějaká parta dá do kupy, je to fajn, jen jde o to, zorganizovat to.

A ještě jeden problém řešíme: Přes den jsme v práci, své děti vidíme pořádně jen o víkendech. A ještě bychom měli jít večer v týdnu někam sportovat? Není to trošku sobecké? Jak pro koho...

Na tyto všechny požadavky bychom chtěli odpovědět pronájmem tělocvičny jednou týdně. Budou tam moci přijít tátové (nebo i maminky, ale tátové přednostně) se svými dětmi. Chvíli si zablbneme a zahrajeme něco společně a na posledních pár minut děti posadíme a dáme si do těla sami (fotbálek, basket apod.)

Tento rok opět začínáme od 2. října a pokračujeme až do konce dubna 2021 každý pátek od 17:30 do 18:30 v tělocvičně řečkovického gymnázia na konečné jedničky. 

Vzhledem k tomu, že si nyní budovu už neotvíráme sami čipem jako dříve, ale otevírá nám paní vrátná, tak se scházíme už rovnou v šatně 10 minut před začátkem a nečekáme na sebe před budovou.

Na pronájem vybíráme 25 Kč na osobu (tatínka i dítě). 

 

Tak přijďte taky!

Případné bližší info na tel. 734 798 239