Telocvicna 2017 letakMaminky mají pořád něco. Kluby, cvičení, speciálně zaměřené akce. Jen my chlapi nemáme nic. Kdyby někdo přišel na aerobic, tak by si asi všichni kolem ťukali na čelo. A kdyby přišel jen tak na nějaký sportovní trénink, tak by ho nevzali, protože není dostatečně vrcholově výkonný....

 

Přesto všechno se chceme hýbat a užít si spolu trochu pohybu. Když se někde nějaká parta dá do kupy, je to fajn, jen jde o to, zorganizovat to.

A ještě jeden problém řešíme: Přes den jsme v práci, své děti vidíme pořádně jen o víkendech. A ještě bychom měli jít večer v týdnu někam sportovat? Není to trošku sobecké? Jak pro koho...

Na tyto všechny požadavky bychom chtěli odpovědět pronájmem tělocvičny jednou týdně. Budou tam moci přijít tátové (nebo i maminky, ale tátové přednostně) se svými dětmi. Chvíli si zablbneme a zahrajeme něco společně a na posledních pár minut děti posadíme a dáme si do těla sami (fotbálek, basket apod.)

Tento rok opět začínáme od 4. října a pokračujeme až do konce dubna 2020 každý pátek od 17:30 do 18:30 v tělocvičně řečkovického gymnázia na konečné jedničky. Sraz před budovou 10 minut před začátkem.

Tak přijďte taky!

Případné bližší info na tel. 734 798 239